PARAMA (2 %)

Skirkime 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą Mažeikių r. Tirkšlių darželiui "Giliukas". Taip kartu kursime jaukesnę ir patrauklenę darbo ir ugdymo (si) aplinką darželyje.

 

Savarbu suprasti, jog visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis pats gali nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo jau sumokėto pajamų mokesčio. Skirdami paramą Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, nes pajamų mokestį jau esate sumokėję.

Ir Jūs galite skirti 2 proc. pajamų mokesčio paramą  darželiui "Giliukas" užpildydami FR0512 v.3 formą prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS). 

Formos pildymui Jums tereikės žinoti darželio "Giliukas" paramos gavėjo kodą: 190161755

O paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį. 

PIRADĖTI FR0512 FORMOS PILDYMĄ INTERNETU

 

Susipažinti su gyventojų pajamų mokesčio (2%) bei tiekėjų paramos lėšų panaudojimu darželyje "Giliukas" galite paspaudę čia

 

 Dėkojame už BENDRYSTĘ!

 

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus telefonu 8 (443) 48 120, el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba užeidami darželyje pas vyr.buhalterę Aušrą ŽELVIENĘ.